728 x 90

ارتش آزادیبخش ملی ایران - شماره ۲۵ - درد و دریغ و فریاد از این‌همه شقاوت و بیداد

ارتش آزادیبخش ملی ایران

درد و دریغ و فریاد از این همه شقاوت و بیداد

در استراتژی کلان تلفات و سپر انسانی در برابر خطر قیام و سرنگونی

تعداد قربانیان کرونای ولایت از ۵۰هزار گذشت

اما وعده خدا حق است خامنه‌ای و روحانی بر سر شاخ و بُن می‌برند

در ۱۱۰روزی که گذشت روزانه به‌طور متوسط بیش از ۴۵۰نفر جان باخته‌اند. با تلخی و تلخکامی بسیار، این آن روی سکه و تداعی کننده چند صد اعدام و تیرباران در شبانه‌روز در سال ۱۳۶۰ است.

رژیم اول کرونا را حاشا کرد، بعد گفت گذراست، رگ است و رد می‌شود. حالا آخوند روحانی می‌گوید «جامعه باید باور داشته باشد که آینده ویروس کرونا نامشخص است بنابراین مردم باید زندگی خود را با این ویروس در هر شرایطی سازگار کنند».

مبادا به تبلیغات بیگانه توجه کنید، بجایش به آمریکا بنگرید تا دریابید که چه ظلم بزرگی به سیاهپوستان آمریکا می‌شود و به آنهایی که در آمریکا زندگی می‌کنند و از کشورهای دیگر مهاجرت کرده‌اند! منتهای هزل و ابتذال در اظهارات این آخوند شیاد را گوش کنید:

«مردم به تبلیغات بیگانه توجه نکنند بیگانگانی که هر روز کم آبروتر و بی‌آبرو تر می‌شوند این افتتاحها یک پاسخ قاطعی به آمریکا و اسراییل هست... برای این‌که آنها به‌خوبی بدانند در شرایطی که وضع آمریکا در یکی از بدترین روزهای تاریخ سیاسی و اجتماعی آمریکا را ما شاهد هستیم و می‌بینیم چه ظلم بزرگی به سیاه پوستان می‌شود چه ظلم بزرگی می‌شود به آنهایی که در آمریکا زندگی می‌کنند و از کشورهای دیگر مهاجرت کردند ... ما اظهار همدردی می‌کنیم نسبت به همه مردم آمریکا که امروز در خیابان‌ها هستند و دارند تظاهرات می‌کنند و به‌شدت محکوم می‌کنیم جنایاتی که امروز در آمریکا دارد واقع می‌شود! و کاخ سفیدی که فرمان این جنایتها را صادر می‌کند! ... شرم‌آور هست رئیس‌جمهوری که می‌خواهد علیه ملت خودش اقدام بکند دست به کتاب آسمانی می‌برد و انجیل را بلند می‌کند»(روحانی ۱۵خرداد ۹۹).

روز قبل از آن هم خلیفهٔ ارتجاع به‌مناسبت سالمرگ دجال برای مردم و سیاهپوستان آمریکا و نقض حقوق‌بشر سیاهپوستان، آن هم بدون عذرخواهی، اشک تمساح ریخت. فراتر از این از سوءمدیریت آمریکا در موضوع کرونا و این‌که تلفاتش به همین خاطر چند برابر کشورهای دیگر است، بنای طلبکاری گذاشت:

«آمریکایی‌ها به توفیق الهی به لطف الهی با رفتارهای خودشون رسوا شدند اون مدیریت شون در قضیه کرونا که اونها را در دنیا رسوا کرده الآن هم ادامه داره این رسوایی با این‌که دیرتر از خیلی از کشورها اینها ابتلا پیدا کردند و می‌توانستند از تجربه‌های دیگران استفاده کنند می‌توانستند آمادگیهای لازم رو به‌وجود بیاورند ضعف مدیریت در اون کشور موجب شد که امروز تلفاتشون چندین برابر تلفات کشورهای دیگر است و ابتلائاتشون هم همینجور و نتوانستند مدیریت کنند و نمی‌توانند مدیریت کنند به‌خاطر همین خصوصیات فسادی که در دستگاه حاکمه آمریکا وجود داره اون که اونجا اینم که وضع اداره مردم اینهم برخورد با مردم زبانشون هم دراز است مردم رو می‌کشند و با جنایت با جنایت واضح و آشکار خودشون را نشان می‌دهند و عذرخواهی هم نمی‌کنند در عین‌حال زبانشون هم دراز است می‌گویند حقوق‌بشر اون مردم سیاهی که اونجا کشته شد ظاهراً بشر نبود و حقوقی نداشت و اینجوریست بهرحال به‌نظر من ملت آمریکا من قبلاً هم یک وقت گفتم الآن هم می‌گویم ملت آمریکا احساس خجلت و سرافکندگی می‌کند از حکومتهای خودش و از این حکومتی که امروز در آمریکا هست واقعاً جا داره که ملت آمریکا احساس سر افکندگی کند اون کسانی هم که چه در کشور ما ایرانیهایی که داخل کشورمون هستند یا بعضی ایرانیهایی که خارج کشور هستند که شغلشون حمایت از آمریکا و دفاع از آمریکا و بزک کردن آمریکا بود اونها هم به‌نظر من دیگه سرشون رو بلند نمی‌توانند بکنند با این وضعی که الآن پیش آمده»(خامنه‌ای ۱۴خرداد ۹۹).

خدا لعنت کند و به کیفر دنیا و عذاب آخرت گرفتار کند هر کس را که به سیاهان آمریکا و آفریقا و مسلمانان میانمار و اهل غزه و لبنان و سوریه و عراق و یمن و افغانستان ستم کرد و می‌کند و خواهد کرد.

اما بگویید ببینیم که بود آن که پناهندگان افغان را زد و در منتهای قساوت به رودخانه افکند؟

که بود آن که به روی خودرو مهاجران افغان آتش گشود و برخی از آنها زنده زنده در آتش سوختند؟

آیا از یاد برده‌اید که وحوش ولایت در عراق تحت‌امر قاسم سلیمانی عراقیان بی‌گناه به‌ویژه اهل تسنن را در جرف الصخر چگونه زنده به گور می‌کردند و یا در الانبار به رودخانه می‌انداختند؟

دستکم ۱۵۰۰تن از فرزندان ایران را چه کسی در قیام آبان کشت؟

قتل‌عام مجاهدین و دیگران زندانیان در سال۶۷ را چه کسی انجام داد؟

قتل‌عام مجاهدین، مجاهدین مجروح و دست بسته در اشرف در شهریور۹۲ را چه کسی انجام داد؟

×××××

سؤال دیگر این است که چرا رژیم در بحبوحه‌ٔ کرونا و قرنطینه در همه کشورها از طریق انجمنهای نجاست در داخل و خارج ایران قصد آلبانی کرد تا بار دیگر در تورهای اطلاعات آخوندی سیرک بوزینگان نظام را پهن کند؟

در قیام آبان مقاومت ایران عدد ۱۵۰۰شهید را که رژیم کشت به‌طور جهانی به ثبت داد. بگذریم که بعداً برایمان روشن شد آمار واقعی بسا بیشتر است.

در موضوع کرونا هم مجاهدین و مقاومت ایران در دفاع از خلق مظلومشان هماوردی خود با رژیم را به منتها درجه نشان دادند و از روز اول اسفند تا امروز گریبان رژیم دجال و ضدبشری ولایت فقیه را سفت و سخت و بی‌امان گرفته و آنرا به ستوه آورده‌اند. روزمره، تمام‌عیار و گسترده ...

آنقدر که درخواستهای ما برای اختصاص دادن دارایی و سرمایه‌های بنیادها و مؤسسات تحت کنترل خامنه‌ای به بهداشت و درمان مردم و تأمین حقوق زحمتکشان به یک خواست عمومی تبدیل شده و حتی به داخل صفوف و رسانه‌های رژیم راه برده است.

آنقدر که در ۱۲اسفند جیغ ارگان سازمان تبلیغات آخوندی درآمد و اعلام کرد «در مسابقه کشته‌سازی» (بخوانید آمار قربانیان کرونا) «مریم رجوی گوی سبقت را از سایرین ربوده است» .

آنقدر که ترکان مشاور روحانی وزیر دفاع رفسنجانی با وحشت زوزه سر داد «ما الآن با ۲ ویروس طرف هستیم، یک ویروس کروناست و یک ویروس تیراناست که پایتخت آلبانی است که در آن جا ۱۵۰۰مجاهد را در سالن‌هایی تجهیز کرده‌اند...

ما هم کرونا و هم تیرانا را داریم و آنها دارند به این ترتیب اعتماد (به نظام) را از بین می‌برند، سال۹۹سال سختی خواهد بود». پس جست و خیزهای دلتنگان رژیم برای رفتن به آلبانی با طومار ۸هزار نفری و لجن‌پراکنی مزدوران و مزدور بچگان همزاد آنها در خارجه بی‌حکمت نبود.

می‌بینید که خامنه‌ای و روحانی تا کجا برای حقوق‌بشر در آمریکا و اروپا و مخصوصاً در اشرف۳ در آلبانی دل نازک شده‌اند؟! این درجه از هزل و ابتذال ناشی از منتهای درماندگی و فشار است.

آنقدر که باند فاشیستی مؤتلفه در اول اردیبهشت یک فهرست طولانی و روزبه‌روز از بیانیه‌ها و اقدامات مریم رجوی برای مقابله با پنهان‌کاری جمهوری اسلامی، برای بازدید سازمان بهداشت جهانی، برای قرار گرفتن امکانات در اختیار پزشکان و پرستاران، برای بازدید از زندانها و حفظ جان و سلامت زندانیان، برای شورش در زندانها، برای اعتراض به حاکمان و خنثی کردن پنهان‌کاریهای آنان و برای اعزام هیأتهای بین‌المللی به ایران ارائه می‌دهد.

باند فاشیستی مؤتلفه خاطرنشان می‌کند که مجاهدین یک آرزو دارند و آن هم فروپاشی و سرنگونی نظام است و از اینروست که آمار دروغ از مبتلایان به کرونا در ایران ارائه می‌دهند، سپاه را به قاچاق متهم می‌کنند، وضعیت بیمارستانها را اسفناک جلوه می‌دهند و این‌که نظام در پذیرش و رسیدگی به بیماران کاملاً ناتوان است. از این‌رو مریم رجوی، خواستار خارج کردن امکانات پزشکی و بهداشتی از انحصار پاسداران و در اختیار قرار دادن پزشکان و بیمارستانها و مردم می‌شود. مردم را به شورش علیه نظام فرامی‌خواند و بر ضرورت ابراز انزجار از رژیم و اعتراض و اعتصاب تا هرکجا که امکانپذیر است تأکید می‌کند. نسبت به شیوع کرونا در زندانهای ایران هشدار می‌دهد و از دبیرکل، شورای حقوق‌بشر و کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل متحد و دیگر مراجع بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر برای نجات جان و سلامت زندانیان و جلوگیری از یک فاجعه بزرگ انسانی استمداد می‌طلبد.
آیا منتهای درماندگی رژیم را می‌بینید؟

×××××

در این اثنا کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت، پیاپی دروغها و پنهان‌کاری مجرمانه رژیم درباره کرونا را با انتشار اسناد سازمان اورژانس برملا می‌کرد. رئیس‌جمهور رژیم ادعا کرده بود که ما در ۳۰بهمن فهمیدیم که کرونا آمده ‌اما اسناد نشان می‌داد که رژیم از اوایل بهمن مطلع بوده و بسیاری بیماران کرونا در بیمارستانها بستری بودند.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا متعاقباً مجموعه اسناد روشنگر مربوط به نیروی انتظامی رژیم را هم منتشر کرد که بسیاری حقایق را در مورد پنهان‌کاریهای جنایتکارانه رژیم برملا کرده است.

این است زمینه‌ها و سوابق آمار ۵۰هزار نفری قربانیان به‌مثابه جنایت بزرگ علیه بشریت در ایران. شکوه و شکایت آخوند روحانی از رسانه‌های داخلی زیر کنترل رژیم که به تصریح او حرفهای شب قبل رسانه‌های معاند نظام را شب بعد تکرار می‌کنند، گویا و روشنگر است:

این که ضد انقلاب در رسانه‌های بیگانه خودش و در فضای مجازی مداوم تبلیغ می‌کند که باید همه کارها تعطیل بشود و متأسفانه گاهی وقتها بعضی از رسانه‌های داخلی ما هم وقتی مطلب ندارند حرفهای شب قبلی این رسانه‌های معاند را شب بعد تکرار می‌کنند یک هم‌چون شرایطی نیست ما همه باید کار کنیم همه باید فعالیت کنیم همه باید مراقبت کنیم (روحانی ۱۷خرداد ۹۹).

×××××

اکنون پس از ۴ماه استراتژی رژیم ولایت فقیه مبنی بر کلان تلفات و سپر انسانی در برابر خطر قیام و سرنگونی به اثبات رسیده است. صورت مسأله این است که رژیم در کلان بازی مرگ، کلان برنده است یا کلان بازنده؟

کلان برنده یعنی این‌که می‌خواهد و می‌تواند با گرد مرگ و یأس، راهبندی برای سرنگونی بسازد و جامعه را منفعل و منجمد کند. در خوابهای خون‌سرشته و پریشان ولایت فقیه می‌توان مانند ایلغار مغول، ۳۰۰سال ایران را سرکوب و منکوب و میخکوب کرد.

کلان بازنده یعنی که خامنه‌ای و روحانی بر سر شاخ و بن می‌برند. رژیمشان را موریانه کرونا و بحرانها از درون خورده و وعده خدا حق است. برخلاف تصور آنها جانهایی که از دست می‌رود نه عامل بقای رژیم بلکه تیک تاک فنا و پایان است.

ترس و وحشت بی‌پایان از خطر قیام و سرنگونی و از هزار اشرف و کانون‌های شورشی مبین همین حقیقت است.

ارتش گرسنگان به سوی شورش و قیام می‌رود. آتشفشان خشم خلق فوران خواهد کرد.

شورشگران پیروزی می‌سازند

با درود به شورشگران خاموش اما جاودانه و پرجوش خواهرانم معصومه (جوشقانی) و مرجان آتش‌افروز

رود خروشان خون شهیدان در پرتو مهر تابان مقاومت و آزادی ایران ضامن پیروزی محتوم خلق ماست

مسعود رجوی

۱۷ خرداد۹۹

شمه‌ای از مکالمات نیروهای سرکوبگر دشمن را که کمیسیون امنیت و ضدتروریسم از داخل کشور به دست آورده است، ضمیمه می‌کنم. دقت کنید که سرکردگان چگونه در ترس و وحشت بی‌پایان به تهدید کردن «افراد خائن» و «واحدهای خیانتکار» در نیروهای خودشان می‌پردازند.

ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در تهران

سند شماره ۱ -درماندگی رژیم در برابر کانون‌های شورشی، دستور جمع‌آوری موتورسیکلتها و بازداشت سرنشینان جوان، تهدید به بازداشت افراد بدون عملکرد و خائن در نیروی انتظامی: «واحدی که عملکرد داشته باشد ما ممنونش هستیم، دست بوسش هستیم، آقایانی که عملکرد نداشته باشند این واحدهایی که جزء آن آمار خیانتکارهای سازمان هستند باید با آنها به‌شدت برخورد بشود» (۱۵ اردیبهشت۹۹)

سند شماره ۲ -من پیشگیری لازم ندارم، دستگیری می‌خواهم ... ارائه عملکرد دستگیری می‌خواهم... دستگیری را باید تا پایان شیفت روز حداقل ۲، ۳مورد باید روی سیستم برای من بفرستید... اگر عملکرد مناسب در این خصوص ارائه ندهید اجازه خروج را از شما می‌گیرم [بازداشت جمعی در کلانتری] مجبورید بمانید توی مقر تا عملکرد مناسب ارائه بدهید (۲۲ اردیبهشت ۹۹).

سند شماره ۳ - هر واحد باید ۵دستگاه خودرو و پنج دستگاه موتورسیکلت را توقیف و به مقر انتقال بدهد (۲۲ اردیبهشت۹۹).

سند شماره ۴ -دستور توقیف موتورسیکلت ها (۲۳ اردیبهشت۹۹)

سند شماره ۵-دستور به واحدهای ضربت برای توقیف موتورسیکلت با راکبین جوان . واحد‌هایی که این کار را انجام ندهند اجازه خروج از مقر ندارند (۲۴ اردیبهشت۹۹)

سند شماره ۶-دستورات هوشیاری و مراقبت مجهز به جلیقه ضدگلوله برای گشت‌زنی هدفمند (۱۶ خرداد۹۹)

سند شماره ۷-قراول درب جبهه برای حفاظت از مقرها، ضرورت بازرسی بدنی، حضور پررنگ واحدهای گشتی با تجهیزات کافی با آمادگی صددرصد (۱۶ خرداد۹۹)

سند شماره ۸- برخورد با موتورسوارانی که در اطراف مراکز پرسه می‌زنند... همکاران با وضعیت ظاهری مناسب اجرای طرح دستگیری در موقعیتها حضور داشته باشند.محلهای مورد نظر خالی از واحدهای گشت نباشد.تا پایان شیفت پیگیری لازم را برای دستگیریها بکنید تا خدای نکرده مورد ایراد واقع نشوید (۱۶ خرداد۹۹)

بیشتر بدانید:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5067992a-b452-4da3-bd36-ecd151f5164f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات