728 x 90

مریم رجوی: تمام هموطنان‌ را به پیوستن به ‌امواج خروشان آزادیخواهی فرامی‌خوانم + فیلم

مریم رجوی رئیس‌ جمهور برگزیده مقاومت ایران
مریم رجوی رئیس‌ جمهور برگزیده مقاومت ایران
به‌شهیدان‌ سرفرازتان در دورود و تویسرکان و نورآباد و ایذه و شاهین‌شهر و قهدریجان و همایونشهر و جوی‌آباد اصفهان هزاران سلام!

قیام‌آفرینان،
دختران و پسران قهرمان ایران!
به‌پاخاستگانی که چهره شهرهای ایران را با نور آزادیخواهی و حق‌طلبی روشنایی بخشیده‌اید، دست مریزاد که زمین را در زیر پای رژیم پوسیده ولایت فقیه به‌لرزه درآورده‌اید.
به‌شهیدان‌ سرفرازتان در دورود و تویسرکان و نورآباد و ایذه و شاهین‌شهر و قهدریجان و همایونشهر و جوی‌آباد اصفهان هزاران سلام!
شما ملت ایران را به‌آرزوهای سرکوب شدة‌ صد ساله‌اش نزدیک کرده‌اید. شما نشان دادید که ایران رهاشده از ولایت فقیه و استبداد دینی ممکن است.
ملت‌های به‌خون کشیده‌شده از ستم ولایت فقیه در خاورمیانه، از سوریه تا عراق و افغانستان برای پیروزی شما دست به‌دعا برداشته‌اند.
هر کس که در سراسر دنیا. مدافع آزادی و دموکراسی است، به‌شما امید بسته‌ است و جهان صدای مظلومیت شما را می‌شنود و دولت‌ها و مجامع بین‌المللی یکی پس از دیگری قیام شما را تحسین و حمایت می‌کنند.
شهیدان ملت ایران، از قهرمانان دهه ۶۰و زندانیان قتل‌عام‌شده سال ۶۷ تا به‌پاخاستگان قیامهای سال ۸۸و شهیدان اشرف و لیبرتی به شما چشم دوخته‌اند.
شما فرزندان ستارخان‌ و مصدق و حنیف‌نژادید و قیام شماست که افتخارات ایران را زنده و سرشار می‌کند.

امروز خامنه‌ای سردژخیم ولایت فقیه و همدستان‌اش به‌تهدید شما رو آورده‌اند. آنها بیلان جنایت‌های خود را تبلیغ می‌کنند. نیروهای نظامی خود را برای مقابله با خیزش‌ سراسری مردم ایران بسیج کرده‌اند.
مزدوران موسوم به‌اصلاح‌طلب‌ و اعتدال‌چی‌شان که از هیچ خدمتی به‌ولایت خون‌آشام فقیه فروگذار نکرده‌اند، حالا پرده‌ها را کنار زده، خواستار سرکوب مردم آزادیخواه می‌شوند.
آنها به‌هر تقلایی دست می‌زنند، تا پیوستن فزاینده مردم به‌صفوف شما را متوقف کنند. اما در پس این تهدیدها، سراپای رژیم زیر فشار وحشتی عظیم به‌خود می‌پیچد.
ولایت فقیه با وجود همه قدرت‌نمایی‌هایش، گرگ کاغذی است و در برابر قیام شما دوام نمی‌آورد.
زیرا قدرت تعیین‌کننده شمایید. زیرا که بی‌شمارانید؛ زیرا که روز به‌روز بیشتر می‌شوید و وقتی که دست‌در‌دست هم، متحد و یگانه و صمیمی به‌پیش می‌تازید، اراده متحد شما بر هر قدرتی غلبه می‌کند.
آخوندها گمان می‌کنند که با بستن اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، قیام شما از پیشروی و گسترش باز می‌ماند. اما نمی‌دانند و نمی‌توانند بدانند که این قلب‌های به‌هم پیوسته شما و درد و رنج مشترک شماست که پیام حرکت و خیزش را به‌همه جا می‌برد و شهرها را یکی پس از دیگری به‌خیزش در می‌آورد.
تمام هموطنان‌ را به‌برخاستن و پیوستن به‌امواج خروشان آزادیخواهی در سراسر ایران فرا می‌خوانم.

هموطنان بلوچ‌ و کرد و ترک و بختیاری و لر و ترکمن‌ و قشقایی،
هموطنان اهل سنت،
هموطنان ساکن روستاها و حومه‌ها و حلبی‌آبادهای سراسر ایران!
این قیام از آن شما و برای شماست. فرزندان قیام‌آفرین شما در میدان قطعی‌ترین نبرد در حال ورق‌زدن صفحه تاریک تاریخ ایران‌اند، به‌یاری‌شان برخیزید!

هموطنان عزیز، خواهران و برادرانم،
قیام‌کنندگان و ارتش محرومان و غارت‌شدگان را در خیابانها تنها و بی‌دفاع نگذارید. اکنون زمانی است که کارگران، کشاورزان، بازاریان، کارمندان، معلمان، پزشکان و پرستاران و استادان و اقشار گوناگون به حمایت از آنها بپردازند. این قیامی است متعلق به تمام مردم اسیر و آزادی‌خواه ایران. هیچ فرصتی را برای حمایت و پیوستن به زنان قهرمان و دلیرمردانی که در خیابانها می‌جنگند و سینه سپر‌کرده‌اند از دست ندهید. در هر کجا که می‌توانید به تحصن و اعتصاب در کارخانه‌ها و ادارات و محیط‌های کار روی بیاورید تا دنیا اعتراض عموم مردم ایران را به حاکمیت منفور آخوندی ببیند و صدای خلق در زنجیر را بشنود.
چنان که مسعود گفت:‌ ایران‌زمین و خلق‌ اسیرش به‌پاخاسته و صبح نزدیک است. و پیام های او در این روزها بهترین راهگشا و روشن‌ترین راهنمای عمل است.
قیامی که شمابه‌پاکرده‌اید، قیامی است قیامی است برای آزادی و دموکراسی و برابری و جدایی دین از دولت. قیامی است برای عدالت اجتماعی و این جنبش و قیامی است تا پیروزی.
سلام بر همه شما.
سلام بر آزادی.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0beefc1d-e6f2-4e99-a99a-7b28f01b8caa"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات