728 x 90

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال میلادی ۲۰۱۸

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال میلادی ۲۰۱۸
پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال میلادی ۲۰۱۸
پیام مریم رجوی به مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال میلادی ۲۰۱۸
 
هم‌میهنان مسیحی!
پیروان عیسی مسیح (ع) در سراسر جهان،
صمیمانه‌ترین تبریکاتم را به مناسبت تولد عیسی مسیح به شما تقدیم می‌کنم.

سلام و درود بر مریم عذرا، که با رنجی عظیم و ابتلایی سنگین، ‌در شبی تیره و ظلماتی، مسیح ـ کلمه عشق و امید، پیام شورش بر ظلم و تزویر و نغمه روشنایی و آزادی ـ را به جهان هدیه کرد.
کسی آمد که پناه فقیران و مستمندان شد. صدای سرکوب‌شدگان و نور چشمان آنهایی شد که تاریکی وجودشان را فراگرفته بود. و قدرت کلام آزادگانی شد که بر ظلم و بدی و تباهی می‌تاختند.
عیسی بن مریم با پیام یگانگی به همه آموخت که: «هیچ عشقی بزرگتر از این نیست که برای دیگران زندگی خود را بپردازیم».
 
 
مسیح راز زندگی والاتر را در پرداخت به دیگران معنا کرد و گفت: «هر چه بیشتر به دیگران خدمت کنید، بزرگتر خواهیـد بود، زیـرا بزرگـی در خدمت کـردن است».
و ما، با پیروی از درس جاودان او، با الهام از رنج‌ها و پایداری او، مقاومت‌ برای آزادی را بزرگ‌ترین خدمت به خدا و خلق یافتیم: مبارزه برای آزادی مردم ایران و سرنگونی رژیم ولایت فقیه.
باشد که با رنج و تلاش مقاومت و مردم ایران و لطف خدای بزرگ و پیام مسیح، ایران، از شقاوت دین‌فروشان رها شود و پرتو آزادی و عدالت، بر میهن و ملت اسیر ما بتابد و تبعیض دینی و بنیادگرایی وتروریسم این رژیم در منطقه، با برابری و برادری و صلح، جایگزین شود.
با همین امید و آرزو آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی را تبریک می‌گویم. تبریک به ‌همه زنان و مردان شریفی که در سراسر جهان به‌یاری مقاومت ایران برای آزادی و دمکراسی برخاستند.
تبریک به ‌همه آن‌هایی که به بدی‌ها و تباهی‌های جهان امروز تن نداده برای ساختن جهان بهتری مبارزه می‌کنند.
با الهام از مسیح و مریم عذرا، پیکار رهایی‌بخش را هرچه گسترده‌تر می‌کنیم؛ تا استبداد و جنگ و فقر و زن‌ستیزی مغلوب آزادی و صلح و رهایی شود.
بی تردید استبداد مذهبی سرنگون می‌شود و بهار آزادی و دمکراسی ایران را فرا خواهد گرفت.
با ایمان به پیروزی و با تبریک مجدد به همه هموطنان مسیحی.
 
 
 
 
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/33005423-4b7c-4165-8311-29a69ca41b81"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات