728 x 90

فراخوان مریم رجوی به‌حمایت عمومی از تحصن‌ها، اعتراضها و تظاهرات حق‌طلبانه هموطنان غارت‌شده

خیزش هموطنان غارت‌شده در تهران
خیزش هموطنان غارت‌شده در تهران
مریم رجوی با درود به خیزش هموطنان غارت‌شده در تهران و شهرهای مختلف به‌حمایت عمومی از تحصن‌ها، اعتراض‌ها و تظاهرات حق‌طلبانه آنان فراخواند
 
مریم رجوی با درود به تظاهرات دلیرانه امروز در تهران و خیزش عموم هموطنانی که در سراسر کشور اندوخته‌هایشان توسط مؤسسات وابسته به‌خامنه‌ای و سپاه پاسداران و با همدستی دستگاه‌های دولتی چه در زمان روحانی و چه قبل از آن به‌یغما رفته است، گفت:‌ شعارهای شجاعانه تظاهرات امروز علیه روسای قضاییه و مجریه و قوای سرکوبگر انتظامی و امنیتی آخوندها، شعله‌یی از تمایل عمومی برای به‌زیر کشیدن نظام منحوس ولایت فقیه است.

وی با اشاره به شعارهای مردم که فریاد می‌زدند؛ دزدی‌ در این رژیم نهادینه شده است، افزود:‌ دزدی نهادینه در کنار آدم‌کشی نهادینه و جنگ‌افروزی نهادینه پایه‌های این حکومت پوسیده است و سر رشته تمام این تبهکاری‌ها در بیت‌العنکبوت ولایت فقیه و در دست شخص خامنه‌ای است و تا این رژیم بر سر کار است نه دزدی‌های نجومی پایان می‌پذیرد و نه فقر و بیکاری و اوضاع فاجعه بار اقتصادی.

خامنه‌ای از چپاول مردمی که در فقر می‌سوزند و به‌فروش اطفال خود یا اعضای بدن خود رو آورده‌اند و از خون‌های به‌ناحق ریخته فرزندان ملتی که تشنه آزادی است، ثروت عظیمی در ستاد اجرایی فرمان خمینی دجال و در آستان قدس یا تعاونی‌های سپاه و بسیج و بنیاد ضدمستضعفان گرد آورده و اداره آن را به مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی و دیگر سردژخیمان رژیم آخوندی سپرده است.
مریم رجوی عموم هموطنان به‌ویژه جوانان در سراسر ایران را به‌حمایت از هموطنان غارت‌شده و دیگر اقشار محروم و تحت ستم و اعتراض‌های حق‌طلبانه آن‌ها و تلاش برای گسترش آن فرا‌خواند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اول آبان ۱۳۹۶(۲۳ اکتبر ۲۰۱۷)
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9525452a-6096-4360-9dc4-e9955af0e99b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات