728 x 90

پیام مریم رجوی به تظاهرات هموطنان در مقابل سازمان ملل در نیویورک

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران
مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران
پیام مریم رجوی به تظاهرات هموطنان در مقابل سازمان ملل در نیویورک
هموطنان عزیز،
یاران مقاومت!
به‌تظاهرات شما و به‌ایستادگی شما که مایه‌ سربلندی مردم ایران است، درود می‌فرستم.

از شخصیت‌های بلندپایه‌یی که برای همبستگی با مقاومت مردم ایران در این اجتماع حضور یافته‌اند، سپاسگزاری می‌کنم.
اجتماع امروز شما، هم فریاد مردم ایران است هم صدای جامعه بشری است که به پذیرش رئیس‌جمهور یک رژیم ضدبشری در مجمع عمومی ملل‌متحد اعتراض می‌کنند.
امسال رئیس‌جمهور رژیم در حالی در مجمع عمومی شرکت می‌کند که گزارشگر ویژه ملل‌متحد درباره وضعیت حقوق‌بشر ایران در گزارش خود برای نخستین بار فاجعه قتل‌عام زندانیان سیاسی در ایران را مورد توجه قرار داده است.
گزارشگر ملل‌متحد با یادآوری اعدام هزاران زندانی زن و مرد به فتوای خمینی و دفن آنها در گورهای جمعی و نامعلوم، خواستار تحقیقات مستقل و مؤثر درباره این جنایت و افشای حقایق شده است.
این گزارش که همراه با یاداشت دبیرکل، به مجمع عمومی ملل‌متحد ارائه شده، از دستاوردهای جنبش دادخواهی قتل‌عام‌شدگان و جوشش خون سی هزار سربه‌دار مجاهد و مبارز است. این گزارش، در عین‌حال سند معتبر دیگری است که پذیرش رئیس‌جمهور رژیم در ملل‌متحد را به‌چالش می‌کشد.
حرف ما و مردم ستمدیده ما این است که رئیس‌جمهور نظام قتل‌عام را از ملل‌متحد اخراج کنید.
اجازه ندهید که تریبون سازمان ملل، بلندگوی دفاع از دولت حامی تروریسم و استبداد وحشی آن باشد.
حکومتی که قوانین بین‌المللی و معاهدات تصویب شده توسط ملل‌متحد را نقض کرده، تمام مواد سی‌گانه اعلامیه جهانی حقوق‌بشر را زیر پا گذاشته و سال‌هاست به‌درخواست گزارشگران ملل متحد، به‌ویژه گزارشگر حقوق‌بشر برای بازدید از ایران، جواب رد می‌دهد.
بله، رژیم ولایت فقیه جایی در ملل‌متحد ندارد و باید اخراج شود.
رئیس‌جمهور رژیمی که اعتراف کرده در ۳۸سال گذشته، این حکومت کاری جز اعدام و شکنجه نکرده، نباید در سازمان ملل پذیرفته شود.
در دوره اول همین آخوند روحانی بیش از سه‌هزار نفر اعدام شده‌اند. در همین دور اول بودجه جنگی رژیم بیش از همیشه بالا رفته است. آخوند روحانی هر سال بخش بزرگی از درآمد کشور را برای کشتار مردم سوریه و دخالت ویرانگر در عراق و سوریه هدر داده است و حالا در دوره دوم، او کابینه خود را از کسانی تشکیل داده که یا در هیأت‌های مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی‌ عضویت داشته‌اند، یا از بالاترین مقامهای وزارت اطلاعات یعنی وزارت شکنجه و کشتار بوده‌اند. مهم‌ترین تعهدات چنین کابینه‌یی گسترش برنامه موشکی و افزایش تولید سلاح برای ادامه جنگ و تروریسم در کشورهای منطقه است.
تأکید می‌کنم تا زمانی که در سطح بین‌المللی از جمله در ملل‌متحد درها به‌روی قاتلان مردم ایران باز است، آنها به‌نقض حقوق‌بشر و جنگ‌افروزی ادامه می‌دهند.
زمان آن است که جامعه جهانی به‌ویژه دولتهای غرب، به‌ امتیاز دادن و نرمش در مقابل رژیم ولایت فقیه و بی‌عملی و سکوت در مقابل جنایاتش در داخل و خارج ایران نقطه پایان بگذارند.

جامعه جهانی باید این رژیم را وادار سازد که کشتار و سرکوب اعتراضهای حق‌طلبانه مردم و هم‌چنین جنایاتش در کشورهای منطقه را متوقف کند.
رژیم آخوندی در وضعیت بسیار ضعیفی قرار دارد و بیش از هر زمان محتاج رابطه با کشورهای غربی است. انتظار مردم ایران است که:
دولت‌های دموکراتیک در جهان، هرگونه معامله اقتصادی با این رژیم را به توقف شکنجه و اعدام مشروط کنند،
قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷را به‌عنوان جنایت علیه بشریت به‌رسمیت بشناسند،
ملل متحد یک کمیسیون مستقل تحقیق در مورد قتل‌عام ۶۷تشکیل دهد و شورای امنیت با تشکیل یک دادگاه ویژه یا ارجاع قتل‌عام ۶۷به دادگاه جنایی بین‌المللی، ترتیبات محاکمه سران این رژیم را فراهم کند.
همه دولتها و به‌ویژه‌ ایالات متحده باید راه هرگونه معامله با سپاه پاسداران را ببندند. تنها راه‌حل مشکلات در خاورمیانه، خلع ید از این رژیم در عراق و سوریه و یمن و اخراج پاسداران است.
البته خواست ملت ما به‌زیر کشیدن ولایت فقیه است. و چنان‌که مسعود گفته است: «تا وقتی که این رژیم هست، قبل از هر چیز سرنگونی حق مسلم ما و خلق ماست».

دوستان عزیز!
به زیر کشیدن رژیم، امروز بیش از هر زمان دیگر در دسترس است. این را در مقاومت قهرمانانه و اعتصاب‌غذای زندانیان سیاسی و در جنبش اعتراضی مردم کردستان علیه کشتار بیرحمانه کولبران می‌توانید ببینید.
این آمادگی اجتماعی در تظاهرات اعتراضی غارت‌شدگان، معلمان، پرستاران، کارگران و دانشجویان بیش از گذشته خود را نشان می‌دهد.
همه این‌ها گواه این حقیقت است که مردم ایران، بیش از هر زمان دیگری خواستار تغییر اساسی هستند.
برای رسیدن به‌ این هدف، امروز مسئولیت بزرگی متوجه یک به ‌یک شماست. به‌کارگیری فرصتها و تبدیل آن به‌ نیروی مؤثری علیه رژیم ولایت فقیه، کاری است که تنها به‌دست شما ساخته است. بیش از هر زمانی تعهدپذیری و تلاش شما تعیین‌کننده است.
همه شما را به گسترش کارزار برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه فرا می‌خوانم.
درود بر همه شما،
درود بر آزادی.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3cba7025-d5d1-46b4-951f-0693c7c3d868"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات