728 x 90

پیام مریم رجوی به تظاهرات روز ۸مارس در واشنگتن

پیام مریم رجوی به تظاهرات روز  ۸ مارس در واشنگتن
پیام مریم رجوی به تظاهرات روز ۸ مارس در واشنگتن

شخصیت‌های محترم، دوستان والاقدر مقاومت مردم ایران

ایرانیان شریف و آزاده
به‌ همه شما درود می‌فرستم. به‌عزم شما برای آزادی ایران؛ به عشق‌ شما به ملت اسیر ایران و به‌ امیدتان به‌ آینده پرشکوه ایران.
امروز هشت مارس است
روز جهانی زن را تبریک می‌گویم به‌ همه زنان جهان که برای برابری مبارزه می‌کنند.
به‌خصوص ‌به‌ خواهران و دخترانم در ایران که مبارزه برای سرنگونی رژیم زن‌ستیز را با تلاش برای برابری درهم ‌آمیخته‌اند.
در این روز ایران و ایرانی به‌ زنان بپا خاسته و مقاوم ایران سربلند است که با دهها هزار شهید و اسیر و شکنجه شده، و با چهار دهه حضور فعال در همه پهنه‌های نبرد با رژیم آخوندی یکی از بزرگ‌ترین مقاومتها را در عصر حاضر برپا کرده‌اند.
زنان ایران رسالت بزرگ برقراری آزادی و برابری را به‌ دوش گرفته و با تمام قوا برای به‌زیر کشیدن این رژیم ولایت فقیه مبارزه می‌کنند.
فاشیسم مذهبی که امروز جهانی از تروریسم و جنایت و جنگ‌افروزی‌اش به‌ستوه آمده، سرانجام توسط همین زنان شکست خواهد خورد.
به‌ شما هموطنان که برای رساندن صدای آزادیخواهی و برابری طلبی زنان ایران تلاش می‌کنید درود می‌فرستم.
در روز هشت مارس همه زنان در آمریکا و سراسر جهان را به‌ حمایت از مبارزه خواهران‌شان در ایران برای سرنگونی این رژیم فرا می‌خوانم.

دوستان عزیز، هموطنان
در یک سال گذشته مردم ما هزاران بار به اعتصاب و تظاهرات دست زده‌اند.
صاحبان مشاغل مختلف بارها به‌صورت سراسری اعتصاب کرده‌اند. کارگران، معلمان، پرستاران، دانشجویان، کشاورزان، بازنشستگان، سپرده‌گذاران بانکها که سپرده‌هایشان غارت شده و خانواده‌های زندانیان دست به اعتراض زده‌اند.
جامعه ایران رودرروی آخوندهای جنایتکار حاکم ایستاده است. جامعه ایران خواستار یک تغییر سیاسی اساسی است.
استقبال جوانان از کانون‌های شورشی خواست ایرانیان برای سرنگونی رژیم استبداد مذهبی است کانون‌های شورشی/ جوانان و قیام‌آفرینان سازمان‌یافته‌اند. فعالیت‌ آنها در سراسر ایران به سرعت در حال افزایش است. چنان که مسعود رجوی گفته است: کانون‌های شورشی «نوک ﻫرﻡ قیام‌ها ﻭ سمت ﺩﻫندﻩ آن‌هاست و ﻋامﻞ ﺍستمرﺍﺭ ﻭ تضمین پیشرفت ﻭ پیروزی ﺍست. با کانون‌ها و شهرهای شورشی قدر تاریخی مردم ایران در نبرد آزادیبخش رقم خواهد خورد».
بله، تغییر در ایران بدون سازمان‌یافتگی محال است. تغییر در ایران بدون از خودگذشتگی محال است.
این سرچشمه تداوم حیات و شکوفایی مقاومت سازمان‌یافته مردم ایران در داخل کشور است و همچنین علت بی‌اعتباری و شکست مدعیانی است که نه می‌خواهند و نه می‌توانند برای کسب آزادی بهایی بپردازند.

هموطنان
در حاکمیت آخوندهای پلید معضلات اقتصادی و اجتماعی به‌حد فاجعه‌باری انباشته شده.
فقر شدید عمومی کمبود آب، تخریب محیط‌زیست، بحران درمان، تورم ۴۰درصدی، کسری بودجه ۵۰درصدی و بیکاری ۴۰درصدی
تا رژیم آخوندی هست، هیچ‌کدام از این معضلات راه‌حلی ندارد. آنها هر چه بیشتر به‌ سیاست‌ ویرانگرانه خود ادامه می‌دهند یعنی سرکوب جامعه ایران، جنگ‌افروزی و دخالت مخرب در منطقه، پول‌شویی، تروریسم در اروپا و آمریکا و غارت دارایی مردم ایران.
رژیم ولایت فقیه تا روز سرنگونی به‌ همه این سیاست‌ها ادامه می‌دهد. کما این‌که آخوند رئیسی یک جلاد منفور و یکی از رسواترین عوامل قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷را به‌ریاست دستگاه قضایی خود منصوب کرده است. خامنه‌ای با به‌کارگیری یک مهره خون‌آشام می‌خواهد تزلزل رژیم در برابر مردم بپا خاسته ایران پنهان کند. اما شکست می‌خورد. و شکست خواهد خورد.
امروز آخوندها با یک تناقض مرگبار مواجهند. آنها به‌ ادامه جنگ‌افروزی و تروریسم نیازمندند. اما این سیاست‌ها رژیم را به‌ بن‌بست رسانده است.
رژیم حاکم اکنون با یکی از سخت‌ترین شرایط عمر خود مواجه است.
قیام‌های مستمر رژیم را بی‌ثبات کرده است. و این وضعیت دیگر قابل بازگشت نیست. تغییر در ایران بیش از هر زمان دیگر در دسترس است.
به یاوه‌گویی آخوندها و حامیان بین‌المللی آنها توجه نکنید که می‌گویند با سرنگونی رژیم نیرویی در ایران نیست که اوضاع را کنترل کند. این یک فریب بزرگ برای حفظ استبداد مذهبی و اهانت به مردم و مقاومت ایران است.
در ایران یک آلترناتیو دموکراتیک و با صلاحیت یعنی شورای ملی مقاومت ایران و جود دارد مقاومتی ریشه‌دار که قادر است رژیم را سرنگون کند و اداره امور را در دوران گذار به‌عهده بگیرد تا مردم ایران بتوانند از طریق یک انتخابات آزاد نمایندگان واقعی خود را انتخاب کنند.
ملت ایران با ۱۲۰هزار شهید شایستگی خود را برای کسب آزادی اثبات کرده است.
این وظیفه جامعه جهانی است که مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم را محترم بشمارد.
این نیاز صلح و امنیت جهان است
زمان آن است که ایالات متحده آمریکا تمامیت سپاه پاسداران و وزارت بدنام اطلاعات را در لیست تروریستی وزارت‌خارجه قرار دهد. این یک پیام مثبت به مردم ایران و یک پیام قاطعیت علیه رژیم آخوندی است.
زمان آن است که جامعه جهانی و آمریکا حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی را به‌رسمیت بشناسد. این حق توسط دولتهای سابق انکار شده است.
ملت ایران برای دستیابی به‌آزادی از پا نخواهد نشست
و بی‌تردید آن را به‌دست خواهد آورد.
پیروز باشید