728 x 90

پیام خانم مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران
خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران

مریم رجوی: سلام بر مسیح پیامبر عدالت و انقلاب

سالروز میلاد عیسی‌بن مریم، روز تولد تازه برای بشریت در زنجیر، بر همه پیروان عیسی مسیح، پیامبر بزرگ توحید و یگانگی، خجسته و مبارک!
سلام بر مریم عذرا، مظهر رهایی انسان که نامش سختی‌ها و ابتلائات جانسوز برای یک تولد بزرگ را تداعی می‌کند و سلام بر مسیح (ع) پیامبر عدالت و انقلاب و نویدبخش روزگاری که در آن «آخرین‌ها اولین خواهند بود و اولین‌ها آخرین».
اکنون «سرود مریم عذرا» به گوش می‌رسد که:
«جان من خداوند را می‌ستاید….
هم او که فرمانروایان را از تخت به‌زیر کشیده
فروتنان را سرافراز کرده؛
گرسنگان را به نعمات نیکو سیر کرده
اما دولتمندان را ـ تهیدست ـ روانه ساخته است».
پس، خوشا قیام‌کنندگان ایران که با تأسی به مشی آزادیبخش پیام‌آوران رهایی انسان ـ از موسی و عیسی تا محمد ـ بن‌مایه رهایی را در نبرد با رژیم ولایت فقیه یافته‌اند؛ زنجیر‌های اجبار و بردگی را درهم می‌شکنند، بت‌های دروغ و دین‌فروشی را به‌آتش می‌کشند و افعی‌زادگان و فریسیان ریاکار زمانه را رسوا می‌کنند؛
می‌جنگند و برای یک تولد بزرگ قیمت می‌دهند.
تولدی که مثل همه دگرگونی‌های سرنوشت‌ساز با محنت‌های عظیم همراه است؛ از شهادت ۷۵۰جان‌باخته آزادی و اسارت و شکنجه ۳۰هزار جوان دلیر تا نابینا شدن صدها نفر، و بسا شکنجه‌ها، آزار‌ها و تهمتها که مردم ما از قاتلان سنگدل حاکم دیده‌اند. اما سلام‌ها و بشارت‌های عیسی مسیح را از آن خود کرده‌اند که «خوشا به‌حال آنها که برای عدالت، آزار و اذیت می‌شوند».

قیام ایران، غلبه بر ظلمت ناامیدی و ناتوانی

در این لحظات به‌یاد زنان و مردان و به‌خصوص نوجوانان و کودکان معصومی هستیم که در قیام ایران جان خود را فدا کردند.
به‌یاد خانواده‌های شجاع آنها هستیم که ایستادگی پیشه کردند و افتخار مردم ایران شدند و به‌یاد همه زنان، دختران و جوانان دلیری که دیوارهای ترس را شکستند، بر ظلمت ناامیدی و ناتوانی خروج کردند و پیشتاز نبرد برای ریشه‌کنی استبداد مذهبی شدند.
از همه خواهران و برادران مسیحی در سراسر جهان برای یاری رساندن به قیام ایران استمداد می‌کنم. باشد که مردم جهان به یاری ایرانیانی بشتابند که صلیب بر دوش به مصاف هیولای سرکوب برخاسته‌اند.
باشد که مردم کشورهای غرب، دولتهای خود را به قطع رابطه با فاشیسم دینی و به‌رسمیت شناختن مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم، وادار سازند و برای توقف اعدام و آزادی زندانیان قیام و زندانیان سیاسی به یاری مردم ایران بشتابند.
کریسمس که مبشر سرنوشت تابناک بشر است، امسال برای ایران و جهان، رهایی از پلیدی و شرارت استبداد دینی حاکم بر ایران را نوید می‌دهد.
سلام بر عیسی مسیح
سلام بر مریم عذرا

-پیام خانم مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح

برگرفته از سایت مریم رجوی 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2b3dcd99-40e4-4b79-bdce-6700b666b608"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات