728 x 90

مسعود رجوی: آمار جان‌باختگان کرونای ولایت در میهن اشغال‌شده به نیم‌میلیون رسید باید برای خیزش‌های پس از کرونا از همین حالا آماده شویم

مسعود رجوی - ۳بهمن -1

مسعود رجوی - ۳بهمن -۲

 

مسعود رجوی - ۲بهمن ۱۴۰۰

آمار جان‌باختگان کرونای ولایت در میهن اشغال‌شده به نیم‌میلیون رسید

باید برای خیزش‌های پس از کرونا از همین حالا آماده شویم

 

وقتی آمار جگرسوز پرپرشدگان از ۲هزار گذشت آدمی در بهت و ناباوری فرو می‌رفت و قلب‌ها

به حنجره‌ها می‌رسید.

پیام اول کرونا

آمار ۲۵هزار پشت هر انسانی را می‌لرزاند و پیدا بود که خامنه‌ای و روحانی برای حفظ رژیم از خطر قیام و سرنگونی در شرایط تحریم مانند جنگ ضدمیهنی و مانند قتل‌عام زندانیان سیاسی، استراتژی کلان تلفات انسانی و فرستادن مردم به میدانهای مین کرونا را در پیش گرفته‌اند.

پیام شماره ۲ کرونا مجدد

آمار ۵۰هزار، درد و دریغ و فریاد از این همه شقاوت و بیداد برمی‌انگیخت...

.پیام سوم کرونا

۷۰ هزار صاعقه بود...

پیام شماره ۴

در ۱۰۰هزار دیگر آرام و قرار باقی نمی‌ماند و قلم در دست عقرب می‌نمود...

پیام کرونا شماره ۵

 

اکنون به ۵۰۰هزار می‌رسیم. نیم میلیون پیکر بی‌جان هموطنان، دو سال پیش در تصور هم نمی‌گنجید. آنهم در میانهٔ سیل و سیلاب و انبوه خرابی‌ها و فقر و فاقهٔ دردناک، چه باید گفت و چه باید کرد؟

خامنه‌ای کرونا را از ابتدا برای ادامهٔ حکومتش فرصت و نعمت اعلام کرد و دو سال گذشته را به‌طور عمده مدیون قتل‌عام کروناست.

دبیرخانه شورا از اسفند ۹۸ تا امروز با کمک چند کمیسیون، با تلاش خستگی‌ناپذیر و خارق‌العاده، با وقت و انرژی بسیار و بدون یک روز استثنا و تعطیل، در حد توان ما، آمار و ارقام جان‌باختگان در سراسر کشور را به اطلاع هموطنان رسانده است. این آمار البته کامل و جامع نیست. حاصل گزارشهای روزانهٔ کانون‌های شورشی، شوراها و کانال‌های مردمی، خبرنگاران سیمای‌ آزادی و هواداران مجاهدین در شهرها و استانهای مختلف و اسنادی است که بعضاً کمیسیون امنیت و ضدتروریسم از مراکز اورژانس رژیم به دست آورده است. آمار استانها در ستاد اجتماعی مجاهدین ثبت و سرجمع شده و به دبیرخانه شورا منتقل شده و در آنجا با اخبار علنی و منابع گوناگون مقابله و جمعبندی و نتیجهٔ کار نهایتاً در اطلاعیهٔ روزانه به آگاهی هموطنان رسیده است. هیچ مبالغه‌ای در کار نبوده و آمار واقعی به یقین بیشتر است.

شعر در پیام برادر

آری شورشگران سکون و خاموشی نمی‌پذیرند. زانوی غم در بغل نمی‌گیرند. گفته بودیم جانهایی که از دست می‌رود، تیک تاک و ذخیرهٔ قیام و سرنگونی است. اکنون خامنه‌ای و رژیم ولایت فقیه است که هر آن باید برای رویارویی با شعله‌های فراگیر اعتراضها و شورش و قیام در حضیض خستگی و فرسودگی و درماندگی آماده باشد. روی کار آوردن رئیسی به‌عنوان قطب‌نمای قتل‌عام و پاسخ خامنه‌ای به موقعیت انقلابی، گویای اوضاع و احوال در جمیع جهات است. شاخص، رئیسی جلاد است و با برجام و بی‌برجام فرقی نمی‌کند. باید برای خیزش‌های پس از کرونا از همین حالا آماده شویم. فقط باید تکرار کرد که مسأله این است:

آتش قیام زیر خاکستر نظام. در جنگ سرنوشت بر قامت وطن این‌چنین نوشت: یا مرگ یا آزادی!

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f0067746-79d4-4d28-8601-e737e873d8d2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات