728 x 90

مریم رجوی: خوزستان در وضعیت بحرانیست و بیمارستانها مملو از بیمار و اجساد قربانیان است

مریم رجوی: خوزستان در وضعیت بحرانیست
مریم رجوی: خوزستان در وضعیت بحرانیست
  • مریم رجوی: به مردم خوزستان تسلیت می‌گویم و از جوانان غیرتمند می‌خواهم که به مردم تحت ستم همیاری و کمک برسانند.

وضعیت در خوزستان بحرانی است و رژیم ناگزیر ۱۶ شهرستان را تعطیل کرده است. بیمارستانها مملو از مبتلایانی است که حال بسیاری از آنها وخیم است. گفته می‌شود در چند روز گذشته بیش از ۱۰۰۰نفر در شهرهای مختلف این استان جان باختند که در دست تحقیق است.
در حالی‌که خوزستان به قربانگاه کرونا تبدیل شده است، روحانی در روضه‌خوانی امروز خود کمترین اشاره‌یی به آن نکرد و وقیحانه گفت از «روز اول که با این ویروس مواجه شدیم با یک خطر دیگری روبه‌رو شدیم و این خطر را از رسانه‌های بیگانه حس و لمس کردم، دیدم آنها می‌خواهند با این بیماری کشور را تعطیل کرده و بهم بریزند».
او ضمن دفاع از بازگشایی مشاغل و عادی‌سازی اوضاع گفت، اماکن مذهبی بعد از ماه رمضان باز خواهند شد و افزود: «مردم را باید برای حداقل چند ماه زندگی با کرونا آماده کنیم».

مریم رجوی با تسلیت به مردم خوزستان، خامنه‌ای و روحانی را مقصران اصلی جانباختن دردناک هموطنانمان در این ابعاد دانست. آنها با سیاست‌های ضدانسانی زرخیزترین استان و منطقه ایران را به روز سیاه نشاندند و باعث اوجگیری مجدد کرونا شدند. اظهارات امروز روحانی که از سردرگمی و ندانم‌کاری و درهم‌ریختگی درون حکومت خبر می‌دهد، بار دیگر نشان داد که سران این رژیم کمترین ارزشی برای جان و سلامت مردم قائل نیستند و تنها به فکر حفط نظام منحوس آخوندی هستند.
از عموم مردم به‌خصوص جوانان غیرتمند می‌خواهم که در خوزستان به کمک و همیاری مردم تحت ستم و اقشار محروم بروند تا از رنج و آلام آنها بکاهند.

برگرفته از سایت مریم رجوی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cd7ac68b-3116-4cd2-8c47-629d85f681e2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات