728 x 90

فراخوان مریم رجوی به همبستگی ملی در برابر سیل ویرانگر و سیلاب شوم ولایت فقیه

فراخوان مریم رجوی به همبستگی ملی در برابر سیل ویرانگر و سیلاب شوم ولایت فقیه
فراخوان مریم رجوی به همبستگی ملی در برابر سیل ویرانگر و سیلاب شوم ولایت فقیه

در هجوم سیل و فاجعه و ویرانی هم از نیروهای امدادگر و سیستم‌های امدادرسانی چندان اثری نیست در عوض آخوندها سپاه و بسیج ضدمردمی را به‌ صحنه آورده‌اند تا از قیام‌ و اعتراض مردم جلوگیری کنند.

هموطنان رنج‌کشیده در سراسر کشور!
مادران، پدران، دختران و پسران عزیزم که به‌خاطر فجایع قابل اجتناب سیلاب‌ها از خشم و تأثر به‌خود می‌پیچید.
برافروختگی شما علیه رژیم ولایت فقیه یعنی مسبب این همه ویرانی و مرگ و ماتم تمام رژیم را به‌وحشت انداخته است.
حق با شماست که در این سیلاب‌ها پایان کار آخوندها را می‌بینید. حق با شماست که در این سیلاب‌ها سرریزشدن فساد و جنایت آخوندها را می‌بینید.
این فاجعه باز هم اثبات کرد که چپاول و ویرانگری رژیم حاکم در این ۴۰سال یک سیاست جنایت‌کارانه است که در هر سیل و زلزله جان و زندگی انسانهای بی‌پناه را نابود می‌کند.
راستی چه شد که در شیراز فقط با یک بارندگی ۱۰دقیقه‌یی جمع کثیری از هموطنان ما قربانی شدند، با این همه مجروح و مصدوم و ویرانی؟
این بلا را آخوندهای اشغالگر بر سر شیراز و مردم دلاور آن آوردند. مسیل و تنگه‌یی را که محل هدایت سیلاب‌ها بود از بین بردند. در مسیر رودخانه خشک کنار دروازه قرآن تأسیسات شهری بنا کردند. و از قبل این طرح‌ها پول‌ها کلان نصیب خود یا همدستان‌شان کردند.
در استان گلستان چند سال است که از رسوب‌گیری رودخانه گرگان خودداری کرده‌اند. بخش زیادی از مراتع و جنگل‌ها را از بین برده‌اند. و از زه کشی مزارع و اجرای طرح‌های آبخیزداری طفره رفته‌اند.
در سایر شهرها در حریم‌ رودخانه‌ها ساخت و ساز کرده‌اند یا مسیر آبراه‌های طبیعی را بسته‌اند و در اجرای این سیاست پرفساد، سواحل رودخانه‌ها تا سواحل دریاها و کوه‌پایه‌ها و جنگل‌ها را که در مالکیت عمومی است، تصاحب و تخریب و خرید و فروش کرده‌اند.
هم‌چنان‌که مسعود رجوی بیش از این گفته بود: نتیجه حاکمیت آخوندی، حاکمیت ولایت فقیه و این رژیم منحوس در یک‌کلام جز تباهی نسل و تباهی تولید و ویرانی محیط‌زیست و تخریب امید و اعتماد مردم نبوده و نیست. اقتصادی ویران، جامعه‌یی پریشان و مردمی که عمیقاً به آنها خیانت شده است.

به‌راستی که این حکومت به‌ تمام معنا یک حکومت اشغالگر است.
در هجوم سیل و فاجعه و ویرانی هم از نیروهای امدادگر و سیستم‌های امدادرسانی چندان اثری نیست در عوض آخوندها سپاه و بسیج ضدمردمی را به‌ صحنه آورده‌اند تا از قیام‌ و اعتراض مردم جلوگیری کنند.
شیراز به ترمیم ویرانی‌ها و مداوی مجروحان نیاز دارد، اما آخوند روحانی با عجله وزیر اطلاعات، مافیای اعدام و سرکوب و ترور را به‌ آنجا فرستاده است.
بله، این دوران پایانی رژیمی است که دارایی ایران را به ‌حلقوم بشار اسد ریخت. یا صرف سپاه پاسداران و بسیج و تروریسم و برنامه اتمی و موشکی کرد. یا توسط سران فاسد رژیم به یغما رفت.
پناه بردن به نمایش شهرهای موشکی هم آخوندها را نجات نمی‌دهد. چون حالا زمان شهرهای شورشی و کانون‌های شورشی و قیام و خیزش مردمی است که اراده کرده‌اند خودشان و زندگی‌شان و آینده کودکان‌شان را از سیلاب شوم ولایت فقیه نجات بدهند.
هم‌چنان که قرآن می‌گوید: ان‌الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم.
همانا که خداوند روزگار یک ملت را تغییر نمی‌دهد، مگر آنگاه که خود برای تغییر حال و وضع خود قیام کنند و بهپاخیزند.
مردم بپا خاسته ایران می‌خواهند از شر و شرارت این رژیم تبهکار رها شوند و کشوری و جامعةی برپا کنند که در آن آزادی و دموکراسی و برابری حاکم باشد. تا دیگر کسی نتواند ابتدایی‌ترین و ضروری‌ترین نیازهای زیست‌محیطی شهرها و روستاها را نابود کند و مردم ما را بی‌دفاع بگذارد.

هموطنان دردمند!
امروز زبان حال ایرانی‌ها در همه جا شعر حافظ شیرازی است که:
خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش، خداوندا نگهدار از زوالش.
خدایا شیراز و همه شهرها و روستاهای ایران را از زوال و از ملال حاکمیت آخوندها نجات بده.
بدون تردید شما زنان و مردان و جوانان غیرتمند شیراز و دیگر شهرها و روستاهای ایران شر حاکمیت ننگین ولایت فقیه را از سر ایران کم خواهید کرد.
باز هم به‌ خانواده‌های داغدار در شیراز و همه خانواده‌ها در استانهای سیلزده تسلیت می‌گویم و برای مجروحان و مصدومان آرزوی بهبودی دارم.
دل‌های همه ایرانیان از بی‌پناهی مردم‌مان در این تراژدی به‌درد آمده است.
از فریاد انسان‌هایی که در اتوموبیل‌ها در محاصره سیلاب کمک می‌خواستند و فریادرسی نداشتند.
تا کودکان معصوم غرق شده در سیلاب و مردمی که زندگی‌شان را از دست دادند.
عموم هموطنان را در مناطق سیل‌زده و در نقاطی که در معرض خطر هستند، به همیاری فرامی‌خوانم.
تنها راه و بهترین راه این است که خودمان به‌کمک هم برخیزیم. هیچ‌کس و هیچ نیرویی نقدتر و مؤثرتر از نیروی همبستگی مردم ما نیست.
از همه به‌خصوص از شما جوانان می‌خواهم با تشکیل شوراهای مردمی در هر شهر و محله و روستا با سیل و عوارض مصیبت‌بار آن مقابله کنید.
امکانات سپاه و بسیج و ارتش و دستگاههای حکومتی که سرقت شده از مردم ماست، باید تماماً در اختیار مردم قرار بگیرد تا خودشان از گسترش ویرانی‌ها جلوگیری کنند.
از شما جوانان آزاده و از اعضای کانون‌های شورشی و شوراهای مقاومت می‌خواهم که هیچ فرصتی را برای کمک به خانواده‌های سیل‌زده از دست ندهید. به کمک مردم برای سازمان دادن شوراهای مردمی برخیزید که تنها راه غلبه بر عوارض این سیل ویرانگر است.
به کمک خانواده‌های سیلزده بروید و محبت‌ و عواطفتان را نثار آنها کنید. آخوندها این بلا را بر سر شهرها و مردم ما آورده‌اند بیایید در میان همین بلا، خیر و نیکی همبستگی را بسازیم که بزرگ‌ترین قدرت ملت ماست.
بیایید از اشکها و داغ‌ها ایمان نیروی همدلی و اتحاد علیه آخوندها برپا کنیم. در این روزهای سخت تکیه‌گاه یکدیگر و مردم‌مان باشیم. دست هم را بگیریم و طرحی‌ را که برای یک ایران آزاد و آباد داریم با هم به پیش ببریم.
با تسلیت مجدد و همدردی صمیمانه با هموطنان عزیزم در سراسر ایران