728 x 90

طبق آمار وزارت بهداشت رژیم شمار مبتلایان در ۲۴‌ساعت برای اولین بار از مرز ۵۰۰۰نفر گذشت

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران
مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران

مریم رجوی: به خانواده‌های داغدار تسلیت می‌گویم. در یک نمونه دیگر از چپاول و جنایت، با نایاب شدن داروهای دیابت، سلامتی میلیون‌ها ایرانی به خطر افتاده ولی پاسداران و باندهای مافیایی رژیم با قاچاق دارو جیب خود را پر می‌کنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: در یک رکورد بی‌سابقه طبق آمار مهندسی شده وزارت بهداشت رژیم، شمار مبتلایان جدید کرونا در ۲۴ساعت گذشته برای اولین بار از ۵۰۰۰ گذشت و به ۵۰۳۹نفر رسید که ۲۲۵۴نفر از آنها بستری شدند.
مردانی عضو کمیته علمی ستاد کرونا گفت: ۳۳۷ فوت در روز هم «آمار واقعی نیست. برای آن که بدانیم در واقعیت چند نفر روزانه تلف می‌شوند این عدد باید ضرب در ۵/۲ شود تا عدد اصلی به دست آید» (ایسنا ۲۹مهر).
محرز، عضو ستاد کرونا گفت: «اوضاع بسیار اسفناک است. برای قرنطینه هم خیلی دیر است. همه جای کشور وضعیت وحشتناکی پیدا کرده است. تهران اوضاع وحشتناک‌تری دارد. بر اساس علم پزشکی باید تعطیلی انجام گیرد. تعطیل نکردنها به‌نظر سیاسی است نه بر اساس علم پزشکی. هر شب بستری یک نفر در ICU چند میلیون خرج دارد. من در تمام ۴۵سال فعالیت پزشکی، این تعداد مریض بدحال و مرگ و میر ندیده بودم. تماشای این حد از مرگ و میر روحا هم کادر درمان را خسته می‌کند» (سایت خبر فوری رژیم ۲۹مهر).

مریم رجوی گفت: به خانواده‌های داغدار تسلیت می‌گویم. این فاجعه هولناک حاصل سیاست‌های جنایتکارانه و چپاولگرانه خامنه‌ای و روحانی است که به‌جای تأمین هزینه کارگران و زحمتکشان، آنها را به میدانهای مین کرونا می‌فرستند. سپس طلبکاری هم می‌کنند که مردم پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند
در یک نمونه دیگر از چپاول و جنایت، در حالی‌که با نایاب شدن داروهای دیابت سلامتی میلیون‌ها ایرانی به‌خطر افتاده، پاسداران و باندهای مافیایی رژیم با قاچاق دارو به کشورهای همسایه جیب خود را پر می‌کنند و یا هزینه اقدامات تروریستی را تأمین می‌کنند. مردم ایران با فریاد موشک نمی‌خواهیم، دارو می‌خواهیم خشم و نفرت خود را از رژیم ابراز می‌کنند.

بر گرفته از سایت مریم رجوی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/357f85a4-2ed0-4e6f-b675-1a53ebb6183a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات