728 x 90

سخنرانی مریم رجوی در جلسه همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران

مریم رجوی در جلسه همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران
مریم رجوی در جلسه همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران

به‌دنبال برگزاری گردهمایی بزرگ ایرانیان در روز ۹تیر۱۳۹۷، شماری از شخصیت‌های بین‌المللی شرکت‌ کننده در این گردهمایی، با حضور در محل اقامت مریم رجوی، ضمن ابراز همبستگی با مقاومت ایران، سخنانی در محکومیت جنایات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی و حمایت از مبارزه مردم ایران برای آزادی، ایراد کردند.

در این برنامه، بیانیه حمایت از بیش از ۲۵۰۰پارلمانتر اروپایی در حمایت از قیام سراسری و طرح ۱۰ماده‌یی برای یک ایران آزاد بر پایه دموکراسی و برابری، بیانیه حمایت نمایندگان مجمع پارلمانی شورای اروپا و بیانیه حمایت اسقف اعظم روئن ویلیامز و ۷۵ اسقف از انگلستان در حمایت از مقاومت ایران، به مریم رجوی اهدا شد.

مریم رجوی طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از شخصیت‌های شرکت‌ کننده در گردهمایی بزرگ مقاومت، گفت:

این گردهمایی در شرایط بسیار متفاوتی نسبت به سال قبل برگزار می‌شود. شهرهای ایران هر روز صحنه اعتراضات ضد رژیم است. وضعیت جامعه متحول است و مردم خواهان تغییر رژیم هستند.
آخوندها به مردم ایران می‌گویند که کسی صدای آنها را نمی‌شنود تا آنها را ناامید کنند.
لابی‌های آخوندها مدعی هستند که آلترناتیو قابلی برای این رژیم وجود ندارد تا سازش با رژیم را مشروع جلوه دهند. ولی این تلاش‌ها به‌جایی نخواهد رسید.
دوستان عزیز،
مراسم امسال متفاوت بود. زیرا که شرایط بین‌المللی تغییر کرده است. به‌نظر می‌رسد که سیاست مماشات شکست خورده است. چرا که می‌بینند که دادن امتیازهای سیاسی و اقتصادی در رفتار دیکتاتوری مذهبی تغییری ایجاد نکرده است.
حمایت از مردم و مقاومت ایران برای آزادی، برای یک سیاست قاطع و موفق در قبال دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران، ضروری است. سرنگونی رژیم آخوندی برای حقوق‌بشر در ایران و صلح و آرامش در خاورمیانه، تعیین‌کننده است.
بی‌تردید مردم ایران در برقراری آزادی در ایران موفق خواهند شد. از همه شما متشکرم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات