728 x 90

رجوی: رژیم آخوندها سرطانی است که باید آنرا ریشه‌کن کرد و جهانی را از شر آن نجات داد

عکاظ - گردهمایی ایران آزاد اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف ۳
عکاظ - گردهمایی ایران آزاد اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف ۳

روزنامه عکاظ:

در جریان افتتاح گردهمایی سالیانه اپوزیسیون ایران در آلبانی که امروز شنبه تحت عنوان "ایران را پس می‌گیریم" برگزار شد خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور اپوزیسیون ایران با اشاره به اظهارات ۲۹می خامنه‌ای که به‌طور ضمنی اشاره کرد عملیات تروریستی فجیره و عربستان سعودی و عراق توسط ایران انجام شده است، گفت: بعضی از وقایع تاریخی مربوط به رژیم ایران تأیید می‌کنند که این رژیم، سرطانی است که باید آنرا ریشه‌کن کرد و جهان و منطقه را از شر آن نجات داد.

خانم رجوی تأکید کرد تهدید خامنه‌ای برای افزایش ذخائر اورانیم و غنی‌سازی نوعی از تروریزم آخوندهاست.
رجوی این گردهمایی را که از مهمترین تجمعات سالیانه مقاومت ایران...است با سخنرانی (خود) افتتاح کرد و در آن تلاش اعضای "مجاهدین خلق" را یادآوری کرد که یک قطعه زمین را که ۲۰ماه قبل به آن منتقل شدند به یک مرکز بزرگ که تمامی مراکز و ضروریات زندگی را دارد و پذیرای گردهمایی سالیانه اپوزیسیون ایران است، تبدیل کردند و گفت:" این فصل (شروع) جدیدی از راهپیمایی بزرگ به‌سوی آزادی است، به‌سوی ایران آزاد؛‌ به‌سوی مقصدی با شکوه‌ و البته با رنج بسیار."

 

رجوی در جریان این کنفرانس به تجاوزات و تعدیات رژیم آخوندی در دوره اخیر اشاره کرد و به شخصیت‌های بین‌المللی حاضر در کنفرانس و جامعه جهانی یادآوری کرد که حمله به نفتکش ژاپنی درست در زمانی بود که خامنه‌ای با نخست‌وزیر ژاپن -که برای میانجی‌گری در تهران بود-دیدار می‌کرد و حمله به پهپاد آمریکا از ابزارهای فشاری است که خامنه‌ای از آن صحبت می‌کند و افزود: " روحانی هم با چاپلوسی گفت که دست پاسداران مربوطه را می‌بوسد. "
 

رئیس‌جمهور مقاومت به وضعیت اقتصادی ایران پرداخت و خاطرنشان ساخت که اقتصاد ایران فروپاشیده و ناقوس خطر را بصدا در آورده است.
بیش از ۷۰درصد صنایع تعطیل شده و نظام بانکی ورشکسته و هرماه حدود ۳میلیارد دلار سرمایه ایران فرار می‌کند و به‌طور مستمر ارزش پول سقوط می‌کند و تمامی این‌ها مهار نشدنی است.
رجوی خاطرنشان سخت که همه این‌ها نشانه‌های هستند که نشان می‌دهد عمر رژیم ایران کوتاه شده و به شمارش افتاده است و نه راه پیش دارد و نه راه پس! نه ظرفیت مذاکره و دست برداشتن از تروریسم و دخالت‌های منطقه‌یی دارد، و نه میدان حرکتی به بزرگی مماشات. "
رجوی تأکید کرد که روحانی با اظهارنظر مسخره‌یی که در رابطه با تحریم‌ها به‌عمل آورد، تهدید کرد و گفت ما رأکتور اراک را برمی‌گردانیم به شرایط سابق. این تهدید نشانه روشنی است‌ که تحریم‌هایی که بر‌ علیه (رژیم) وی اعمال شده است افراط‌گرایی او را افزایش داده است.

برگرفته از سایت مریم رجوی