728 x 90

دیدار و گفتگوی هیاتی از حزب ناسیونالیست‌های مالت با خانم مریم رجوی

دیدار و گفتگوی هیاتی از حزب ناسیونالیست‌های مالت با خانم مریم رجوی
دیدار و گفتگوی هیاتی از حزب ناسیونالیست‌های مالت با خانم مریم رجوی

روز چهارم آذر، خانم مریم رجوی با هیاتی از سوی حزب ناسیونالیست‌های مالت به ریاست دکتر آلکس پریچی کالاچون، معاون رهبر حزب، خانم جنیس چتکوتی، نماینده پارلمان و وزیر سایه محیط‌زیست و آقای ایوان بارتولو، نماینده پارلمان مالت و سخنگوی دولت سایه در امور مسکن و مبارزه با فقر دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات خانم رجوی با اشاره به نقش محوری آخوندها در جنگ‌افروزی در منطقه گفت هم‌چنان‌که خامنه‌ای بارها گفته است، اگر این رژیم دست از صدور ارتجاع و تروریسم و دست‌اندازی به کشورهای دیگر بردارد، سقوط می‌کند.
وی افزود ایران کشور ثروتمندی است، ولی متأسفانه ۸۰درصد مردم ما زیر خط فقر هستند، زیرا بخش اعظم ثروت مردم ایران صرف دستیابی به بمب اتمی، جنگ‌افروزی در منطقه و تسلیح و تأمین گروه‌های نیابتی می‌شود.
دکتر آلکس پریچی ضمن تشکر از این دیدار گفت: شما و جنبش شما در سمت درست تاریخ قرار دارید و به‌عنوان معاون حزب ناسیونالیستها به شما می‌گویم که از اعتماد و حمایت کامل ما برخوردارید. در طول سالیان دیکتاتوریهای مختلف در ایران حاکم بوده و ارزش‌های ذی‌قیمت مردم ایران را پایمال کرده‌اند، ما قبلاً برای استقلال کشورمان مبارزه کرده‌ایم و هدف شما را درک می‌کنیم.
وی گفت رژیم‌هایی مانند رژیم آخوندها در آخر خطشان تلاش می‌کنند با انواع شیوه‌ها از جمله شیطان‌سازی از مقاومت، خود را با ثبات نشان دهند، اما این فقط نشان‌دهنده پایان کار آن‌هاست.
آقای بارتلو، گفت من بارها موضوعات مربوط به مقاومت ایران را در رسانه‌ها و هم‌چنین بحثهای پارلمانی وارد کرده‌ام و خودم را عضوی از این خانواده بزرگ مقاومت می‌دانم.
خانم نماینده جنیس چتکوتی گفت وقتی زنی را به قدرت شما می‌بینم، می‌فهمم که زنان ایران چه سرمایه‌یی دارند. شما به من به‌عنوان سیاستمدار انگیزه می‌دهید و می‌دانم که به مبارزه خودتان ادامه می‌دهید تا به نتیجه برسید.

برگرفته از سایت مریم رجوی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/55af69d0-1f05-4cfc-9094-13cffe30fbca"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات