728 x 90

دیدار مریم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد در آلبانی

دیدار مریم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد
دیدار مریم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد

شنبه ۲۴آذر ۹۷آقای پاندلی مایکو، وزیر ارشد در دولت آلبانی و نخست‌وزیر سابق این کشور، همراه با آقای پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد با مریم رجوی دیدار و گفتگو کردند.

آقای پاندلی مایکو با ابراز خوشوقتی از پیشرفت سازندگی در اشرف ۳، استقرار مجاهدین را در خانه جدیدشان تبریک گفت و بر‌ ضرورت تأمین و تضمین امنیت آنها تأکید کرد.
آقای پاتریک کندی از این‌که برای اولین بار به اشرف ۳رفته و در جمع رزمندگان آزادی حضور یافته است ابراز خوشحالی کرد و افزود من خودم را یک ایرانی و یک اشرفی محسوب می‌کنم و یکی از بهترین فرازهای زندگی خود را حمایت از حفاظت و امنیت ساکنان اشرف می‌دانم.
خانم اینگرید بتانکور کاندیدای پیشین ریاست‌جمهوری کلمبیا گفت، از پیشرفت و ابعاد سازندگی‌ها در اشرف ۳و همچنین از روحیه مجاهدان اشرفی شگفت زده‌ام و خوشحالم که بعد از سال‌ها پایداری و رنج و خون‌، اکنون از حداقل امنیت و حفاظت، برخوردار هستند. وی افزود رژیم ایران که از انتقال مجاهدین و از استمرار قیام مردمی بسیار وحشت‌زده است، تلاش می‌کند با بسیج شیطان‌سازی و با اقدامات تروریستی به مقاومت ضربه بزند. اما هم‌چنانکه در اشرف و لیبرتی طی ۱۴سال، با آن همه توطئه‌ها به جایی نرسید، هرگز در مقابله با این مقاومت موفق نخواهد بود و باز هم شکست خواهد خورد.
مریم رجوی در این دیدار از حمایت‌های بی‌شائبه و مستمر پاندلی مایکو‌، پاتریک کندی و خانم بتانکورد تشکر و قدردانی کرد و تلاش بی‌وقفه آنها به‌خاطر حفاظت از مجاهدان اشرفی و انتقال آنها به مکان امن را ستود و آن‌را در تاریخ مقاومت رهائیبخش مردم ایران بیاد ماندنی توصیف کرد.
مریم رجوی خاطرنشان کرد‌: رژیم آخوندها در محاصره بحرانهای فزاینده داخلی و خارجی و با حضور کانونهای شورشی قادر به متوقف کردن اعتصاب‌ها و اعتراضات و قیام مردم ایران برای آزادی نیست. از اینرو، تنها راه را در تشدید صدور تروریسم علیه نیروی اصلی سرنگونی و تنها جایگزین دموکراتیک و مستقل یافته است.

 

دیدار مریم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد

دیدار مریم رجوی با پاندلی مایکو، پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات