728 x 90

دیدار خانم مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس در اورسور اواز

دیدار خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت با دکتر آلخو ویدال کوادراس
دیدار خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت با دکتر آلخو ویدال کوادراس

روز دوشنبه ۲۰دی، مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس، رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت و معاون پیشین پارلمان اروپا (۲۰۱۴-۱۹۹۹) در اور‌سور‌اواز دیدار کرد.

آقای ویدال کوادراس، ضمن تبریک سال نو میلادی، با اشاره به پیام مریم رجوی به مناسبت میلاد مسیح و شرکت وی در مراسم نیایش کلیسا گفت: پیام صلح و دوستی شما به مسیحیان، درست در نقطه مقابل رژیم آخوندها، چهره واقعی ایران و اسلام را به جهان نشان می‌دهد. وی ابراز امیدواری کرد که سال جدید برای مقاومت ایران سالی سراسر موفقیت باشد.
وی گفت تلاش‌های۴۰ساله شما برای تربیت نسلی از کادرها، اعضا و هواداران مقاومت که توانایی‌های تخصصی، علمی و مدیریتی را با تعهد تمام‌عیار به ارزش‌های دمکراتیک و ظرفیت‌های متعالی انسانی در‌هم آمیخته‌اند، چشم‌انداز با شکوهی برای ایران فردا ترسیم می‌کند. توانایی‌هایی که گوشه‌یی از آن را در ساختن اشرف۳ در مدت کوتاه و مناسبات دمکراتیک اجزای تشکیل‌دهنده آن، می‌توان دید.
این‌ها نشان می‌دهد که شما در آینده نیز به همین خوبی ایران را آباد خواهید کرد و آثار دو دیکتاتوری شوم را از میان برخواهید داشت.
آقای ویدال کوادراس با اشاره به اهمیت انتقال دادگاه دژخیم حمید نوری به آلبانی و شهادت‌های تکان‌دهنده مجاهدین گفت: در جریان این دادگاه یک‌بار دیگر روشن شد که رژیم از روز اول به مجاهدین به چشم آنتی‌تز و جدی‌ترین تهدید موجودیت خود نگاه می‌کرده و به همین خاطر در صدد نابودی همه مجاهدین بوده است.
مریم رجوی با تقدیر از تلاش‌های ارزشمند و بی‌شائبه دکتر ویدال کوادراس علیه برچسب تروریستی و در حمایت از اشرفیان گفت: نام شما به عنوان یکی از مظاهر شرافت اروپا که با نادیده‌ گرفتن بسیاری از منافع و ملاحظات شخصی و سیاسی، شجاعانه به دفاع از مردم و مقاومت ایران پرداخت، در تاریخ میهن ما ثبت می‌شود.
وی افزود: شما در قلب یکایک اعضا و هواداران این مقاومت به‌خصوص مجاهدان اشرف جا دارید و آن‌ها شما را یک برادر بزرگ و یک عضو خانواده مجاهدین می‌دانند و همواره مشتاق دیدار شما هستند.
آقای ویدال کوادراس گفت: کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت مصمم است با تمام قوا درسطح بین‌المللی از اهداف مقاومت مردم ایران برای نیل به آزادی و دمکراسی حمایت کند. همکاران من در این کمیته این را وظیفه و تعهد خود به دمکراسی و حقوق بشر می‌دانند و تردیدی نیست که در نهایت پیروزی از آن شما و مردم ایران است.

 

برگرفته از سایت مریم رجوی 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e7f28897-9e05-4234-bc4c-7b1f40d33ec7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات