728 x 90

دیدار خانم مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز – فرانسه

دیدار مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز
دیدار مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز

خانم دومینیک آتیاس، رئیس فدراسیون کانون‌های وکلای اروپا با بیش از یک میلیون عضو، عضو فدراسیون جهانی حقوق‌دانان زن و معاون سابق کانون وکلای پاریس، در اورسوراواز با مریم رجوی دیدار و گفتگو کرد.

مریم رجوی ضمن خوش‌آمدگویی به خانم آتیاس و تشکر از حمایت‌های ایشان و جامعه حقوق‌دانان‌ اروپا و فرانسه، موقعیت جنبش مقاومت و اوضاع ایران به‌ویژه نقض حقوق بشر و اعدام‌های فزاینده توسط رژیم آخوندی پس از روی کار آمدن رئیسی جلاد و کارزار دادخواهی قتل‌عام‌۶۷ که رئیسی از مسئولان اصلی آن بود را توضیح داد.


خانم آتیاس با ابراز خوشوقتی پیشرفت‌های کارزار دادخواهی و فعالیت‌های مقاومت ایران در راستای افشای جنایات رژیم آخوندی به‌ویژه قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ گفت: بیش از صد سال است که مردم شما در پی آزادی و تشنه آزادی هستند.
به همین دلیل مسئولیتی که بر عهده جنبش مقاومت شماست، بسیار سنگین است.
وی ضمن اشاره به شکست طرح‌های تروریستی رژیم علیه مجاهدین گفت:

من فکر می‌کنم که روح آن ۱۲۰هزار شهید این مقاومت، حافظ شماست زیرا آن‌ها نمرده‌اند آن‌ها هستند و شما را در نبردتان یاری می‌کنند و دشمن با هیچ سلاحی نمی‌تواند آن‌ها را از بین ببرد.
خانم آتیاس اضافه کرد: به نطر من ابعاد حمایت‌های درحال گسترش از جنبش شما که هر چه جلو می‌رویم گسترده‌تر می‌شود و هم‌چنین شمار زیاد جوانانی که در داخل و خارج ایران به شما می‌پیوندند، بیانگر همین پایداری و پیشروی چشمگیر جنبش مقاومت است.

 

برگرفته از سایت خانم مریم رجوی

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات

دیدار خانم مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز – فرانسه