728 x 90

خانم مریم رجوی: تسلیت به مردم ایران در فاجعه سیل و رانش زمین در استانهای ایران

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران
خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران

فراخوان به هموطنان و شوراهای مقاومت مردمی برای کمک به آسیب‌دیدگان

با صمیمانه‌ترین تسلیتها به همه هموطنان به‌ویژه به خانواده‌های داغ‌دار و مصیبت‌دیده در فاجعه سیل در بیش از ۲۰استان کشور.
از جوانان غیور میهن و هموطنان‌مان در سراسر کشور، شوراهای مقاومت مردمی به‌خصوص استانهای هم‌جوار با مناطق سیل‌زده، خواستار همیاری و کمک‌رسانی مستقل مردمی به آسیب‌دیدگان هستیم.
وقوع سیل در بیش از ۲۰استان و قربانی شدن شمار زیادی از هموطنان‌مان در شهر و روستا و خسارات و بی‌خانمانی مردم بی‌دفاع در برابر حوادث طبیعی، در حاکمیت غارتگر آخوندی یک فاجعه ملی است.
درود می‌فرستیم به مردم شریف و غیرتمندی که در روزهای اخیر به کمک سیل‌زدگان برخاستند و برای نجات جان هموطنان‌شان تلاش کردند و خود را به خطر انداختند.
سیلاب روزهای اخیر مثل سایر حوادث طبیعی، وضعیت ناهنجار اقتصادی ـ اجتماعی عقب نگه داشته شده ایران تحت حاکمیت آخوندها را ظاهر می‌کند.
جانهای این همه زن و مرد و کودک مظلوم و بی‌پناه که از دست می‌رود، این خانه‌هایی که خراب می‌شود نتیجه سرازیر شدن بخش اعظم دارایی کشور در تنور اختناق و سرکوب و شکنجه یا جنگ‌افروزی و تروریسم سپاه پاسداران است.
کار رژیم همین است: حدود ۲تریلیون دلار تاکنون خرج برنامه بمب‌سازی اتمی کرده، هر سال مبالغ بی‌حساب و کتابی صرف تولید موشک و پهپاد یا تأمین گروه‌های نیابتی خودش در خاورمیانه می‌کند، و در مقابل خانه خرابی‌اش را نصیب مردم ایران می‌کند.
هر حادثه طبیعی در ایران – بدون استثنا – بهایش جانهای مردم محروم ماست، چون بیت خامنه‌ای و سپاه پاسداران و آخوندهای حاکم ایران را به یک ویرانه‌سرا تبدیل کرده‌اند.
سردمدار رژیمی که مدعی اقتصاددانش بنیان است، در مورد ناتوانی مفرط حکومت‌اش در جلوگیری از این ویرانی‌ها هیچ در چنته ندارد؛ الا این‌که مثل سیلاب‌های قبلی یا بحران کرونا این‌بار هم جاری شدن سیل در بسیاری از استانها را نعمت و موهبتی برای رژیم‌اش بداند.
بعد از کرونا خامنه‌ای و رئیسی می‌خواهند با گرانی و گرسنگی قتل‌عام کنند. هم‌چنین با خانه‌خرابی مردم.
کرونا و گرانی و سیل و زلزله موهبتی برای خامنه‌ای است تا راه نفس جامعه در حال قیام را ببندد. راستی که به قول مسعود «سزای این رژیم سیل آتش است».
خلع ید کامل خامنه‌ای و بیت او از یک‌هزار میلیارد دلار دارایی انباشته در ستاد اجرایی، بنیاد ضدمستضعفان، آستان قدس و تعاونی‌های سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و اختصاص آن به معیشت و اشتغال و درمان و آموزش تمام جمعیت کشور ضروری است.
در قرن بیست و یکم این میزان آسیب‌پذیری مردم ایران در برابر سیل و سایر حوادث طبیعی، ناشی از ابعاد ویرانگری حکومتی است که‌ دار و ندار مردم ایران را صرف سرکوب و جنگ‌افروزی و برنامه‌های اتمی و موشکی برای حفظ نظام تبهکار ولایت فقیه می‌کند.
این فجایع تلخ تنها با سرنگونی این رژیم ضدایرانی و ضدانسانی پایان خواهد یافت.

 

برگرفته از سایت مریم رجوی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/63ef9093-3f33-4b96-800f-f770cb8a25e1"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات