728 x 90

اعلام کارزار «استمداد ملی» برای یاری و کمک به هموطنان سیل‌زده از سوی خانم مریم رجوی

خانم مریم رجوی - اعلام کارزار «استمداد ملی» برای یاری و کمک به هموطنان سیل‌زده
خانم مریم رجوی - اعلام کارزار «استمداد ملی» برای یاری و کمک به هموطنان سیل‌زده

سیل و آبگرفتگی در ۲۱ استان

سیل در تسوج و شبستر چند خودرو را با خود برد

اعلام کارزار «استمداد ملی» برای یاری و کمک به هموطنان سیل‌زده

از سوی خانم مریم رجوی

 

هموطنانمان در ۲۱ استان کشور با مشکلات سیل و آبگرفتگی مواجهند. این استانها عبارتند از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، سمنان، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد.

به‌دلیل سیاست‌های ضدمردمی رژیم، بارانهای چند دقیقه‌یی در برخی استانها سبب جاری شدن سیل شد و خساراتی به منازل مسکونی و مزارع کشاورزی وارد آورد.

شدت سیل در تسوج و شبستر به قدری بود که چند خودرو را با خود برد.

 

اعلام کارزار «استمداد ملی» برای یاری و کمک به هموطنان سیل‌زده از سوی خانم مریم رجوی

در شرایطی که سیل ویرانگر ۲۱استان میهن ما را در برگرفته و بخش‌های وسیعی از هموطنان‌مان به‌ویژه اقشار محروم با آثار وخیم سیل دست به گریبان هستند، برای همیاری و کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده اعلام کارزار «استمداد ملی» می‌کنم.
از همه هموطنان به‌ویژه جوانان در شهرها و استانهای هم‌جوار می‌خواهم که به کمک سیل‌زدگان و بی‌خانمانها و نجات کسانی که در محاصره سیل گرفتار شده‌اند بشتابند.
به یاری آسیب‌دیدگان برخیزیم.
رژیم آخوندها و دولت جلادان تنها در فکر حفظ نظام ننگین ولایت فقیه هستند. آنها با چپاول اموال و سرمایه‌های مردم ایران و هدر دادن آنها در پروژه‌های ضدملی و میهنی مانند بمب اتمی و جنگ‌افروزی خارجی مردم ما را در برابر حوادث طبیعی بی‌پناه گذاشته‌اند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/85292829-fc97-4fc4-aded-bea9d28e804c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات