728 x 90

آموزش برای نسل جوان (شماره ۸) - مسعود رجوی - ۱۷شهریور ۱۳۹۹

مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران
مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران

در بارهٔ دستخط و حکم خمینی دجال ضدبشر

فتوای قتل‌عام مجاهدین سرموضع در زندانهای سراسر ایران

مسعود رجوی-۱۷ شهریور ۱۳۹۹

 

بیانیه‌های نمایندگان منتخب مردم در کشورهای مختلف جهان در آستانهٔ ۳۰خرداد به‌ویژه قطعنامه دو حزبی اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا با ۲۲۱ امضاء در حمایت از قیام مردم ایران، طرح ۱۰ ماده‌ای رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و برقراری یک جمهوری دمکراتیک، غیرمذهبی و غیراتمی، با تصریح بر این‌که مردم ایران دیکتاتوری سلطنتی را رد کرده و مخالف دیکتاتوری مذهبی هستند، بارزترین آثار قیام آبان و جوشش خون شهیدان در عرصهٔ بین‌المللی است.

یک ماه بعد در آستانهٔ ۳۰تیر وزارت‌خارجه آمریکا اعلام کرد روز ۲۸تیر (روز بعد از زهر آتش‌بس) سالگرد شروع «کمیسیونهای مرگ» در ایران در سال۱۳۶۷ است. رئیس دستگاه قضاییه (رئیسی) و وزیر دادگستری رژیم ایران (آوایی) هر دو به‌عنوان اعضای سابق این «کمیسیونهای مرگ» شناسایی شده‌اند. هم‌چنین «ایالات متحده خواهان تحقیقات مستقل جامعه جهانی است. تا مسئولیت پاسخگویی و عدالت را برای قربانیان این نقض‌های حقوق‌بشر که توسط رژیم ایران سازماندهی شده است فراهم کند».

به این ترتیب ثابت شد هم‌چنان که مقاومت ایران از آغاز گفته بود قتل‌عام زندانیان نقشه و برنامه از پیش آمادهٔ دار و دسته خمینی به‌عنوان پادزهر آتش‌بس در جنگ ۸ساله بوده و برخلاف آنچه رژیم و دنبالچه‌هایش گفته و می‌گویند قبل از شروع عملیات فروغ جاویدان به اجرا گذاشته شد.

 

حکم قتل‌عام مجاهدین توسط خمینی جلاد

 

کما این‌که حکم خمینی که تاریخ هم ندارد هیچ اشاره‌یی به‌عملیات فروغ جاویدان که صرفاً در جبهه غرب بوده نمی‌کند و از «جنگ‌های کلاسیک آنها (مجاهدین) در شمال و غرب و جنوب کشور» فغان و فریاد سر می‌دهد و نتیجه می‌گیرد «کسانی که در زندانهای سراسر کشور بر سر موضع مجاهدی خود پافشاری کـرده و می‌کنند محارب و محکوم به اعدام می‌باشند». این به‌وضوح نشان می‌دهد که حکم مزبور قبل از عملیات فروغ جاویدان و عمداً بدون تاریخ معین نوشته شده تا هر زمان که لازم باشد بی‌درنگ به اجرا در آید.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/18bd1b1b-b734-4299-bac0-cefaffd8e7f7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات