728 x 90

سفر وزیر خارجه آمریکا به عراق؛ خبرگزاری نیروی تروریستی قدس: آیا مجاهدین به یک قدمی مرزهای ایران باز می‌گردند؟

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس - وحشت در خلافت خامنه ای - آیا مجاهدین به یک قدمی مرزهای ایران باز می‌گردند؟
خبرگزاری نیروی تروریستی قدس - وحشت در خلافت خامنه ای - آیا مجاهدین به یک قدمی مرزهای ایران باز می‌گردند؟

همزمان با سفر وزیر خارجه آمریکا به عراق و در پی دیدار رئیس‌جمهور ایالات متحده با نظامیان این کشور در پایگاه عین الاسد در عراق، رژیم آخوندی دچار ترس و وحشت شده است.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس روز ۱۸دی۹۷ نوشت: آمریکا در مرحله خروج نیروهای خود از سوریه مصمم است که از تمامی ظرفیتها و پتانسیل‌های خود ضد(نظام) ایران استفاده کند.یکی از این موارد سازمان مجاهدین است که توسط آمریکا حمایت سیاسی و تبلیغاتی می‌شود.....

 

یکی از نشانه‌های این توطئه را می‌توان در سفر سرزده دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به غرب عراق و بازدید از نیروهای آمریکایی در پایگاه هوایی عین الاسد به‌ مناسبت سال نو میلادی دانست. سفری که با توهین آشکار به مقامات عراقی همراه بود و رسانه‌های عراقی اعلام کردند که این سفر بدون اطلاع قبلی بغداد انجام شده و ترامپ برای دیدار با مقامات عراقی به بغداد نیز نرفته و به شخصیت‌های عراقی گفته است که در صورت تمایل، می‌توانند برای دیدار با وی به الانبار بروند!

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس می‌افزاید: به‌نظر می‌رسد باید انتشار اخبار مرتبط با بازگشت مجاهدین خلق به عراق و استقرار آنها در پایگاههای آمریکایی در مناطق کردنشین این کشور را در پازلی گسترده‌تر بر اساس برنامه‌های آینده آمریکا در عراق بررسی کرد. آمریکا در مرحله خروج نیروهای خود از سوریه مصمم است که از تمامی ظرفیتها و پتانسیل‌های خود ضد نظام ایران استفاده کند. یکی از این موارد سازمان مجاهدین است...

آمریکا تلاش دارد حیاط خلوت نظام را که همان عراق است به هر نحو ممکن بگیرد.

به این ترتیب می‌توان گفت مرحله خروج نیروهای آمریکایی از سوریه، آغاز مرحله تمرکز بیشتر واشنگتن بر عراق و مرزهای این کشور است. آمریکایی‌ها در صورت اجرای نقشه‌های خود می‌توانند پتانسیل‌های اقتصادی و امنیتی عراق برای ایران را تهی کنند و امنیت پایدار میان ایران و عراق را متزلزل کنند.

 

اخیراً یکی از سرکردگان وحوش عراقی به‌نام محمد البلداوی نماینده چیزی به‌نام پارلمان عراق، با وحشت بسیار، به طرزی احمقانه هشدار داده بود که عناصر مجاهدین همزمان با خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به عراق بازگشته‌اند و نفرات آنها هم‌اکنون مسلح شده و در پادگان نیروهای آمریکایی در عراق مستقر هستند.

البلداوی گفت: آمریکا تلاش می‌کند پس از خروج از سوریه منطقه را شعله‌ور کرده و ایران و ثبات خاورمیانه را هدف قرار دهد. او از همه رهبران سیاسی خواست که نسبت به این تحولات هوشیار باشند

 

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس، یکی دیگر از وحوش عراقی بنام«حافظ آل بشاره» کارشناس امور سیاسی عراقی نیز اعلام کرده است که آمریکا دهها نفر از سازمان مجاهدین را به عراق آورده و در حال آماده‌سازی آنان برای اجرای حملاتی بر ضد رژیم ایران است. لیکن نیروهای مجاهدین که در پایگاه‌های نظامی آمریکا در اقلیم کردستان عراق مستقر شده‌اند، لزوماً باید عملیات خود را در مناطقی خارج از اقلیم کردستان انجام دهند.

 

نیروی تروریستی قدس می‌پرسد: حال این سؤال پیش می‌آید که آیا در شرایط کنونی ما باید با رویکرد انفعالی با برنامه‌های جدید آمریکا در عراق تعامل کنیم، یا این‌که با حکمت و درایت، تهدیدهای موجود را از محیط منطقه‌یی خود دور کنیم و تا حد ممکن آنها را به فرصتی برای خود در جهت اضمحلال هر چه بیشتر این گروه تروریستی (سازمان مجاهدین) تبدیل کنیم؟

 

خبرگزاری حکومتی ایلنا ۱۹دی۹۷ درباره پیامدهای سفر هشت روزه وزیر خارجه آمریکا نوشت: پمپئو برای محاصره ایران به منطقه آمده است و حتی بحث احیاء ناتوی عربی قوت گرفته است.

آنچه خطرناک خواهد بود اتحاد سیاسی ایالات متحده و اعراب علیه (نظام) است.از اینرو سال ۲۰۱۹، سالی پر از تنش و مخاطره برای خاورمیانه خواهد بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات