728 x 90

جان بولتون خطاب به خامنه‌ای: فکر نمی‌کنم تو سالگردهای چندانی برای جشن داشته باشی

جان بولتون مشاور امینت ملی آمریکا
جان بولتون مشاور امینت ملی آمریکا

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا به‌ مناسبت سالگرد انقلاب ضدسطلنتی طی پیامی که دوشنبه ۲۲بهمن۹۷ توسط کاخ سفید منتشر شد خطاب به خامنه‌ای گفت: به‌خاطر همه گزافه‌گویی‌ها و همه تهدیدات علیه جان رئیس جمهور آمریکا، تو مسئول ترور و وحشت‌آفرینی مردم خودت و وحشت آفرینی در جهان به‌طور عام هستی. فکر نمی‌کنم تو سالگردهای چندانی برای جشن داشته باشی.

 

جان بولتون مشاور امنیت ملی پرزیدنت ترامپ در پیامش گفت: در این هفته رژیم ایران سالگرد انقلاب اسلامی را برگزار کرد. این ۴۰سال چطور گذشته است؟ بر مردم ایران استبداد را حاکم کرده و مردم جهان را ترور و وحشت‌زده کرده است.

 

رژیم ایران به تلاش برای کسب سلاح اتمی ادامه داده است تا مردم صلح‌دوست در سراسر جهان را مورد تهدید قرار بدهد و موشکهای بالستیک را توسعه داده تا برای پرتاب تسلیحات اتمی از آنها استفاده کند.

 

مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ افزود: رژیم ایران با حاکمیت آیت‌الله‌ها بانکدار مرکزی تروریزم شده و نیروی متعارف نظامی‌اش را به سراسر خاورمیانه در یمن، در عراق و در سوریه گسترش داده است.

شاید بیش از همه مردم ایران باشند که رنج بسیاری دیده‌اند. در حال حاضر بیکاری در بالاترین سطح خود می‌باشد، تورم بیش‌ از‌پیش بالاست، ارز ایران سقوط کرده است.

 

جان بولتون خطاب به خامنه‌ای گفت: بنابراین آقای آیت‌الله خامنه‌ای به‌خاطر همه گزافه‌گویی‌ها و همه تهدیدات علیه جان رئیس جمهور آمریکا، تو مسئول ترور و وحشت‌آفرینی مردم خودت و وحشت آفرینی در جهان به‌طور عام هستی. فکر نمی‌کنم تو سالگردهای [انقلاب اسلامی] چندانی برای جشن داشته باشی.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات